سلام دوستای گلم 

من تازه ثبت نام کردم 

امیدوارم بتونم مطالب خاص و جایی هم گفته نمیشه و براساس تجربم در اختیارتون بزارم رو خوشتون بیاد

درمورد چاقی صورت که ما خانم ها هر کاری میکنیم که صورتمون یکم توپولتر بشه که مسلما صورت لاغر و خشک زیاد جذاب نیس .

خیلی راهکارها همه جا میگن از ماسک خیار از خراطین و فیلر و مرطوب کننده و ابرسان و.

اما یه کاری که خیلی ما بهش توجه نمیکنیم طرز استفاده از روغن های صورت و مرطوب کننده و ابرسانه

من به مدت طولانی از ابرسان و مرطوب کننده و روش های خیلی زیادی استفاده میکردم اما متاسفانه همیشه صورتم لاغر بود .

ولی گاهی اوقات که با بی حوصلگی و خیلی سریع میزدم فقط در حدی که وظیفمو انجام داده باشمlaughخیلی جالب بود میدیدم صورتم پر می مونه.متوجه شدم اشتباهه من اینه

همیشه موقع زدن کرم مرطوب کننده یا روغن به شدت و با فشار صورتمو ماساژ میدادم .

و بعد سعی کردم خیلی اروم صورتمو و دستامو مرطوب کننده یا روغن بزنم و جالب بود که صورتم به مرور پرتر شد .

دیدین تبلیغات کرم ها رو چه ملیح به دستشون و صورتشون کرم میزنن.smiley

واقعا این روش به مرور جواب میگیره وقتی شما روغن یا مرطوب کننده با فشار میزنی باعث میشه تمام چربی های زیر پوستتون رو از دست بدین

این راهکار خیلی ساده به نظر میاد اما توجه نکردن بهش هم نتیجه بدی داره 

حالا برعکس بیایین برای شکمتون روغن میزنین با فشار ماساژ بدین این باعث میشه چربی های شکمتون به مرور اب شه البته نه بعدش بیایین یه سه بشقاب ماکارونی چرب بخورین بعد بگین چرا اب نمیشهlaugh چون قطعا رژیم و ورزش تاثیر فوق العاده ای داره  

ا

امیدوارم این تجربه من به دردتون بخوره 

خیلی دوستتون دارم 

صورتتون پر و خوشگل بشه الهیkiss

شرایط گرفتن دستگاه خودپردازدست دوم

آشنایی با دستگاه POS یا کارتخوان

شرایط و مدارک موردنیاز خرید دستگاه خودپرداز

خیلی ,کننده ,مرطوب ,روغن ,صورت ,های ,مرطوب کننده ,و مرطوب ,کننده و ,با فشار ,به مرور

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خروس خوان فروش سوله الشبکه العالمیه للاربعین المهدوی Free thinks for informing مشاوره حقوقی و خانواده بنویس تا اتفاق بیفتد... بلاگ شخصی امیر حاجی محمدی دلنوشته هایی در رابطه با«سردار سپهد سلیمانی» سمپاشی آذین دفع آفات انارماهی میکرون پرینتر